محسن نامجو, کوروش بزرگ و پشت دیوار مسجد!

در ناخوداگاه این “تا دیروز حزب اللهی ها” مانند محسن نامجو, چه نهفته است که به یاد آن روزگارانی که در خانه پدری با مغز کودکانه شان نکاح میشد, هنوز هم به ایرانزمین و بزرگانش مانند کوروش بزرگ و رضا شاه توهین میکنند؟

بر این قربانیان جهل و جنون شیعه چه گذشته است؟ آیا به یاد ان لحظات که یواشکیاستغفرالله گویان پشت دیوار مسجدی شهوت دوران بلوغشان را با ابو بسیج ثار اللهی یا خواهر زینب همسایه  ارضا میکردند, وجدان مذهب زده شان آرامش ندارد؟

میهن ستیزی مگر خود آزاری نیست؟ آیا نفرت و کینه شان از میهن, پژواک از خودبیزاری ناخود آگاه این کودکان مذهب زده امروز موسفید نیست؟

سناریو زندگی آنها در کودکی نوشته شده است که هر چه هم شاید دردناک, به آن خود گرفته و با ان آشنا هستند! جهان مدرنی که در برونمرز نامجو ها چاپلوسانه در ان رنگ عوض کرده اند, برایشان بسیار غریب و نا آشناست! آغوش بیگانه, افیون و خماری ها, مستیها و ولخرجیها همه مسکنی کوتاه ولی نوشداروی راستین دردشان نیستند زیرا دلشان هوای جانماز مادر, ریش های پدر و صدای اذان از مسجد کوچه را دارد ولی از گفتنش شرم دارند!
نامجوها ترسو, غمگین و بیش از هر چیز از این شرمگینند که هنوز هم پشت یک دیوار, اینبار پشت دیوار برون مرز “یواشکی” در جستجوی ارضای نیاز هایشان هستند!
پس هر بار که اینان به ایران, تاریخ ایران و بزرگانش توهین میکنند, در واقع کودکی حزب الهی دارد استغفر الله گویان آب توبه بر سر خود میریزد!

خسرو فروهرنهم تیر ماه ۲۵۷۹ شاهنشاهی ایرانی!

توهین های نامجو به کوروش و دیگر بزرگان تاریخ ایران:

این نوشته در نوشته ها ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 پاسخ به محسن نامجو, کوروش بزرگ و پشت دیوار مسجد!

 1. شبح اپرا می‌گوید:

  خسرو جان شاملوها هم از ابن کارها کردن و جسارتا بعدها که دستپخت خودشان رو چشیدن به گه خوری افتادن.بهتره بگذاریم این منجلاب گند و گه و کثافت هم در همون فاضلابی که برای خودش کنده غرق بشه.

 2. Keyvan Moaser می‌گوید:

  تو را با نبرد دلیران چکار؟
  تو برزیگری بیلت آید به کار
  ایران آینده خالی از این کَفَک دهانان خواهد بود. اگر امروز انکر الاصواتشان همچنان به گوش می رسد به جهت قحط الرجالی ست که با خفه کردن استعدادها دامن ایران را گرفته ست.

 3. حسام می‌گوید:

  درود،یک دلقک دیگر در سبک موزیکال سنتی اسلامی.
  مضحکترین و بی سر و ته ترین اشعار را با اجرای ساز سنتی ایرانی به خورد یک عده کله پوک میده درست مثل اراجیف محمد برای مفتخواران اطرافش.
  من یک بچه آخوند هستم ، درست مثل شما عاشق فلسفه و تاریخ هستم.
  بخاطر چپزی که بودم از تحصیل اخراج شدم و از نفرطی که از مذهب داشتم خدمت سربازی نرفته و فراریم، همسن آرتین هستم و به همان اندازه که پدرم تبلیغ برای اسلام کرد من روشنگری و خردزایی کردم ،
  با سپاس، پایدار باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.